❱❱    سامانه آموزش الکترونیک(مجازی)    ❰❰

تحصیل 2 هزار دانشجو در موسسه آموزش عالی طلوع مهر/آغاز پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی

معاون آموزشی موسسه طلوع مهر از اشاره به اینکه تاکنون 2 هزار نفر از موسسه آموزش عالی طلوع مهر فارغ التحصیل شده اند، گفت:
در حال حاضر 1600 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این موسسه آموزش عالی در حال تحصیل هستند.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر به نقل از خبرگزاری فارس از قم، حسین معینی بعد از ظهر امروز در نشست خبری که در موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار شد در سخنانی با اشاره به اینکه در حال حاضر 230 نفر استاد کار تدریس در این موسسه را بر عهده دارند، اظهار کرد: 49 درصد اساتید موسسه دارای مدرک دکترای تخصصی، 33 درصد دانشجوی دکتری و 18 درصد دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 2 هزار نفر از موسسه آموزش عالی طلوع مهر فارغ التحصیل شده اند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر 1600 دانشجو در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این موسسه آموزش عالی در حال تحصیل هستند.

معاون آموزشی موسسه طلوع مهر با اشاره به رشته های مقطع کارشناسی ارشد گفت: مترجمی زبان انگلیسی، حقوق عمومی، حقوق ثبت اسناد و املاک، آینده پژوهی، مدیریت دولتی، منابع اسنانی، حسابداری، روانشناسی، فیزیولوژی ورزشی کاربردی و... از جمله رشته های ارائه شده در مقطع کارشناسی ارشد به شمار می روند. پذیرش دانشجویان در این مقطع از طریق آزمون سراسری است

وی افزود: در مقطع کارشناسی نیز رشته هایی از جمله مترجمی زبان انگلیسی، علوم قرآن، بازرگانی، مشاوره، علوم تربیتی، مدیریت مالی، حسابداری، حقوق و... ارائه شده است و در این قطع دانشجویان به دو شیوه پذیرش از طریق آزمون سراسری و پذیرش از طریق بررسی مدارک تحصیلی صورت می گیرد.

معینی از تلاش برای تبدیل شدن این موسسه به دانشگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: با تشکیل سه دانشکده مدیریت و حسابداری، حقوق و علوم انسانی سال آینده موسسه آموزشی طلوع مهر به دانشگاه تبدیل می شود.

وی با اشاره به کیفیت آموزش های ارائه شده در این موسسه اظهار کرد: 50 درصد دانشجویانی که در این دانشگاه پذیرفته شده اند پس از فارغ تحصیلی، تحصیلات عالیه را ادامه داده اند.

معاون آموزشی موسسه طلوع مهر خاطرنشان کرد: علاقمندان به پذیرش بدون آزمون در این موسسه می توانند به سایت موسسه به آدرس http://tolouemehr.ac.ir مراجعه کرده و اطلاعات لازم را کسب کنند.