هم اندیشی اساتید گروه علوم ورزشی طلوع مهر

جلسه هم اندیشی اساتید رشته علوم ورزشی موسسه آموزش عالی طلوع مهر با حضور حجت الاسلام علی بنایی مدیر و اساتید حوزه علوم ورزشی
از جمله دکتر حسن سلطانی مدیر گروه رشته علوم ورزشی، عصر روز دوشنبه در سالن اجتماعات مهندس رسولی این مرکز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر حجت الاسلام بنایی در ابتدای جلسه ضمن تاکید بر ظرفیت بالای ورزش در استان قم افزود: استان قم از توانایی و ظرفیت بالایی در حوزه ورزش برخوردار بوده و موسسه طلوع مهر دراستفاده از این ظرفیت ارزشمند، پیشگام است.

وی گفت: یکی از مسائلی مورد استقبال دانشجویان این مرکز، که مورد حمایت بسیاری از خانواده ها در قم قرار گرفته، موضوع تفیکیک جنسیتی دانشجویان در موسسه طلوع مهر است.
مدیر موسسه آموزش عالی طلوع مهر با تاکید بر ارتقاء سطح آموزش در استان تصریح کرد: بهره گیری از اساتید نمونه در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مهم ترین هدف ما در بحث آموزش است که در گروه علوم ورزشی هم این امر مورد توجه جدی است.

دکتر حسن سلطانی مدیر گروه رشته علوم ورزشی موسسه آموزش عالی طلوع مهر نیز در ادامه این نشست گفت: برگزاری همایش ها و کارگاه های تخصصی پیرامون ورزش و خانواده، ورزش و تغذیه از اهداف گروه علوم ورزشی است.
وی در ادامه افزود: شرایط جذب دانشجو در رشته علوم ورزشی در موسسه آموزش عالی طلوع مهر فراهم شده و پیگیر جذب دانش آموزان پیش دانشگاهی و ورزشکاران علاقه مند به ادامه تحصیل، در موسسه طلوع مهر هستیم.

دکتر حسین معینی معاون آموزش موسسه آموزش عالی طلوع مهر نیز در پایان جلسه ضمن تاکید بر برگزاری جلسات مستمر اساتید و مدیر گروه رشته علوم ورزشی افزود: برگزاری مسابقات ورزشی و المپیاد ها جهت جذب دانشجو باید در الویت قرار گیرد.