اولین جلسه دفاع از پایان نامه رشته مهندسی آینده پژوهی برگزار شد

اولین جلسه دفاع از پایان نامه رشته آینده پژوهی صبح امروز در سالن جلسات موسسه آموزش عالی طلوع مهر برگزار شد.

 

در جلسه ای که با حضور جمعی از اساتید از جمله دکتر  قربانی ، دکتر  صلواتیان ، مدیرگروه آینده پژوهی دکتر  شراهی و معاون آموزشی و پژوهش دکتر  معینی  برگزار شد، پایان نامه عمار اعتمادنیا مورد ارزیابی قرار گرفت.

 

 در ابتدا اعتمادی نیا به مدت بیست دقیقه توضیحاتی در مورد پایان نامه با عنوان اولویت گذاری فناوری های اطلاعات و ارتباطات در حوزه انتشار در سازمان صدا و سیما در افق 1406 ارائه کرد و پس از بررسی، داوران نظرات خود را اعلام کردند.

 

 

دکتر  قربانی (استاد راهنما) با بیان اینکه موضوع این پایان نامه یکی از موضوعات مهم و مورد توجه صداوسیما و آینده آن می تواند باشد افزود این پایان نامه با استفاده از روش فناوری های کلیدی و فناوری های حیاتی انجام شده بود که این موضوع حائز اهمیت می باشد.

 

وی افزود: در این پایان نامه فناوری های کلیدی و حیاتی آینده صدا و سیما در حوزه انتشار بررسی شده است که نگاه جدیدی در این حوزه به شمار می آید.

دکتر قربانی در ادامه گفت: این پایان نامه با اطلاعات کافی گردآوری شده و بسیار خوب  و کاربردی بود که امید است این پایان نامه ها مورد توجه سیاست گذاران و مسئولین قرار گیرد.

 

 

دکتر قربانی در آخر افزود: این پایان نامه به عنوان اولین پایان نامه رشته آینده پژوهی در مقطع کارشناسی ارشد در این موسسه است که اتفاق بسیار خوبی برای موسسه طلوع مهر می باشد و امید است که فتح بابی برای سایر دانشجویان باشد تا بتوانند پایان نامه های خود را به این کیفیت ارائه دهند.