در مقطع کارشناسی، مؤسسه آموزش عالی طلوع مهر قم دانشجو می‌پذیرد

موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم از میان خواهران و برادران در رشته های مختلف مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی طلوع مهر، این موسسه در سال 1390 تاسیس گردید و به عنوان بخشی از مجموعه بزرگ طلوع مهر تاکنون فعالیت های علمی و فرهنگی گسترده ای را در سطح استان قم و کشور به سامان رسانده و با دارا بودن 32 رشته در مقاطع مختلف اکنون یکی از قطب های فرهنگی آموزشی استان محسوب می شود.
این موسسه در سالتحصیلی جدید اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته های روانشناسی، مشاوره، حسابداری، مدیریت بازرگانی، حقوق، مهندسی صنایع، مترجمی زبان، علوم قرآن و حدیث و علوم ورزشی کرده است.
از جمله مزایای تحصیل در موسسه آموزش عالی طلوع مهر می توان به استفاده از اساتید برتر، برگزاری کارگاه های مهارتی و کاربردی، شرایط تحصیل مناسب برای شاغلین، فضا و تجهیزات آموزشی استاندارد، شهریه مناسب و پایین، تخفیف شهریه ویژه ممتازین، اعطای وام های دانشجویی، دسترسی مناسب و آسان، انجام فرایندهای اداری به صورت الکترونیکی و غیرحضوری و قبولی فارغ التحصیلان موسسه در کارشناسی ارشد اشاره کرد.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در کنکور سراسری سال 1397 که علاقمند به تحصیلی در این موسسه هستند می توانند نسبت به انتخاب رشته های فوق در سامانه انتخاب رشته سازمان سنجش آموزش کشور اقدام کنند و امکان ثبت نام در رشته های یاد شده بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب نیز در سایت این سازمان وجود دارد.
علاقه مندان جهت کسب آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موسسه، اساتید، مقاطع و رشته های تحصیلی آن و همچنین بازار کار رشته های ارائه شده می توانند به نشانی http://www.tolouemehr.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 32810008 و 37730080 تماس حاصل نمایند.