خبرها

آیت الله غروی: شهادت سردار از الطاف خفیه پروردگار به ملت ما بود

آیت الله سید محمد غروی با اشاره به نقش شهید سپهبد قاسم سلیمانی در ایجاد امنیت در منطقه خاورمیانه گفت:
سردار سلیمانی به اسلام تعلق داشت چرا که برای عزت و سربلندی اسلام و حفظ منطقه همه تلاش خود را صرف  کرد.

ادامه مطلب: آیت الله غروی: شهادت سردار از الطاف خفیه پروردگار به ملت ما بود

حجت‌الاسلام بنایی: وظیفه دانشگاه‌ها این است که دیدگاه‌ها را به هم نزدیک کنند

رئیس دانشگاه طلوع مهر قم با بیان اینکه باید تلاش کرد تا این انقلاب مسیر تعالی و پیشرفت را طی کند، افزود:
وظیفه ما دانشگاهیان این است که دیدگاه‎های مردم را به هم نزدیک کنیم و نگذاریم جامعه دچار شکاف و چند دستگی شود.
ادامه مطلب: حجت‌الاسلام بنایی: وظیفه دانشگاه‌ها این است که دیدگاه‌ها را به هم نزدیک کنند

بیانیه ۱۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم
نوزدهم دی ماه سالروز قیام تاریخ ساز مردم بصیر و دیندار قم که با دست خالی و تکیه بر ایمان و غیرت دینی به دفاع از مقام مرجعیت عظیم الشان امام خمینی(ره) برخاستند و این حرکت مخلصانه در دوران ظلمانی ستم شاهی منشاء تحولی عظیم سرآغاز انقلاب اسلامی گردید. به گونه ای که طومار رژیم دو هزار و پانصد ساله شاهنشاهی را در مدت کوتاهی درهم پیچید. اکنون که سال ها از قیام مردم در ۱۹دی و همچنین پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد، امت اسلامی تحت رهبری مدیرانه، شجاعانه و هوشمندانه مقام معظم حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی ثابت قدم بوده همچون گذشته ضمن دفاع از آرمانهای امام راحل، با بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و پیروی از رهنمودها و منویات معظم له مقتدرانه و پیروزمندانه در مقابل استکبار جهانی آمریکای جنایتکار ورژیم غاصب اسرائیل ایستاده است واز این میراث بزرگ و پر بها با نثار جان خود در هرنقطه از جهان پاسداری میکند.

موسسه آموزش عالی طلوع مهرقم
دی ماه ۱۳۹۸

بیانیه به مناسبت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنينَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضى‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْديلاً

سپهبد قاسم سلیمانی توسط خبیث ترین افراد عالم یعنی آمریکایی های جنایتکار به شهادت رسید و جبهه مقاومت یکی از فرماندهان شجاع، مخلص، فداکار و بی نظیر خود را از دست داد. ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مجاهد عالیقدر به محضر مقدس حضرت ولیعصر(عج)، رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی(مدظله العالی) ملت قدرشناس ایران اسلامی، آحاد رزمندگان جبهه مقاومت اسلامی، بسیار روشن است این جنایت هولناک نشان‌دهنده خطای استراتژیک و عجز و ناتوانی آمریکائیهاست که باید منتظر عواقب سهمگین آن باشند دیگر زمان بزن و در رو نیست باید منتظر تدبیر و انتقام سخت رهروان سردار سلیمانی باشند.
و اعلام می کنیم ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده.

موسسه آموزش عالی طلوع مهر قم

بیانیه روز ۹ دی

بسم الله الرحمن الرحیم
روز نهم دی ۱۳۸۸ شکوه پیوند ناگسستنی امت با امام خویش بود که به دور از گرایش‌های سیاسی و جناحی در سیل خروشان انسان‌های عاشق و ولایت‌مدار متجلی شد و اقتدار، هوشمندی ولایتمداری، عشق و پایبندی به اسلام و انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان داخلی و خارجی به نمایش گذاشتند. حماسه ۹ دی همواره به عنوان نماد حضور و خروش طوفنده ملت سلحشور و قهرمان ایران اسلامی در عمل به هنگام و تشخیص به موقع و تجلی ایمان دینی در دفاع از اسلام و انقلاب به حدی بزرگ بود که از نگاه رسانه های دوست و دشمن پنهان نماند. از آنجا که آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب از جمهوری اسلامی ایران در منطقه سیلی خورده اند با همراهی برخی از کشورهای خودفروخته منطقه دست از توطئه علیه ملت ایران بر نخواهند داشت. لذا ضمن گرامیداشت یوم الله ۹ دی اعلام می دارد در تداوم این حماسه عظیم، پیروی از مقام معظم رهبری، حفظ وحدت و حضور گسترده، هوشمندانه و بهنگام مردم عزیز در دفاع از انقلاب اسلامی و آرمان‌های خود که با خون هزاران شهید آبیاری شده است مایه یاس و ناامیدی و شکست دشمنان خواهد شد. و به فضل الهی انقلاب اسلامی مسیر نورانی خود را تا تحقق وعده الهی ادامه خواهد داد.
موسسه آموزش عالی طلوع مهرقم
دی ماه 98

کرسی آزاداندیشی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد

کرسی آزاد اندیشی تبیین گام دوم انقلاب اسلامی با بیان ویژگی های برجسته بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در موسسه آموزش عالی طلوع مهر
برگزار شد.
ادامه مطلب: کرسی آزاداندیشی با موضوع تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد

نشست تخصصی جامعه نخبگانی، پیشران گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد

جامعه نخبگانی استان قم در نشستی تخصصی به بیان راهکارهای عملی برای جامه عمل پوشاندن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پرداختند.
ادامه مطلب: نشست تخصصی جامعه نخبگانی، پیشران گام دوم انقلاب اسلامی برگزار شد